Mevlüt Baki Tapan

Beni Keşfet

Merhaba, bu sayfaya ulaştığına göre beni gerçekten tanımak ve dünyamı keşfetmek istiyorsun. Sana uzun uzadıya edebiyat yapacak değilim. Çok kısa bir kaç hususu dile getirmem yeterli olacaktır.

2015 Atatürk Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunu olarak Lise yıllarımdan bu yana Web teknolojileri üzerine gerçek manada ilgi ve hayranlık duydum. Bu hususta kendimi geliştirmeye ve bu alanda kazanç sağlamaya çalışıyorum. Web tasarım, programlama, SEO, E-Ticaret, Sosyal Medya vb. adına daha ne derseniz birçok dala kendimi verdim. Eğitimler alıp, çeşitli projelere katıldım. Velhasılıkelam bugün burada Mevluttapan.com sitemde e-Ticaret odağında farklı bir işleyişle karşınızdayım.

Hem blog, yazın ve sanat uğraşımı hem de bu kapsamda ticari faaliyetlerimi kişisel web sitemde yürütüyorum. Gerçek manada gelir modelimi kişisel web sitem üzerinde kurdum, diyebilirim.

İşte birkaç blog makalem:

Sunduğum hizmetlerin büyük çoğunluğunu aslında profesyonel olarak “Hemen Tasarım Web Site Çözümleri” üzerinden sunuyorum. Fakat kendi kişisel web sitemden de bazılarını çok daha uygun fiyata sunmaya karar verdim. Genelde bunlar;

  1. Web Tasarım,
  2. Logo – Grafik Tasarım,
  3. E-Ticaret ve Entegrasyon,
  4. SEO ve Dijital Reklamcılık,
  5. Sosyal Medya ve Takipçi-Beğeni Hizmetleri vb.

Sunduğum hizmetlerle ilgili her zaman bana WhatsApp hattı üzerinden bana ulaşabilirsiniz. WhatsApp Web Mevlüt Baki Tapan

Keşfetmeye devam edelim.

Ben, Mevlüt Baki Tapan olarak bağımsız yazar statüsüyle daha çok faaliyetlerimi yürüttüm. Birkaç tane de kitabım var. Dr.com.tr, Google Play vb. birçok kitap mağazasında bulabilirsiniz. Bu kitaplarımdan bazılarını çok uyguna veya ücretsiz web sitemde sizlere sunuyorum. İnceleyebilir, satın alabilir ve yorumlayabilirsiniz. Ayrıca satın alacağınız her kişisel kitap ücreti, çalışmalarımı bir adım daha öteye götürebilmem için ek kaynak sağlayacaktır. Sağladığınız destekten ötürü şimdiden teşekkür ederim.

Benden Diğer Bilgiler

Kişisel web sitemde satışın dışında diğer projelerimin tanıtım ve geliştirilmesini de sağlıyorum. Mesela Al Bakiyye yapay dilimi, HemeNTasarıM CMS İçerik Yönetim Sistemimi, Rastgelelik Arama Motorumu ve daha birçok projemi tanıtıyorum.

Eskiden uCoz / uNet alt yapısına sahip bir web sitem vardı. Birçok makale, içerik ve çalışmam orada idi. Orayı ve içerikleri doğrudan yeni web siteme taşımadım. Birçoğunun güncel olmadığını düşündüğüm için. Yine de bazılarını aralarından filtreleyip yeni siteme eklemekteyim. Bu yüzden yeniliklerden haberdar olmak için bültenime abone olabilir, favorilerinize web sitemi ekleyebilirsiniz.

Not: Dilek, şikayet, öneri ve önemli teklifleriniz için WhatsApp yerine iletişim formu veya Email adresime mail gönderme yöntemini tercih etmenizi öneririm.
Email Adresim: bilgi (at) mevluttapan.com

Teşekkür ederim okuduğunuz için.
Hadi sağlıcakla kalın!

Canlı Destek
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?