Mobil Uygulama Hizmeti


Şubat 8, 2022

Mobil Uygulama Nedir?

Mobil uygulama, bana göre akıllı telefonlar sayesinde çevrim içi yapabileceğimiz her işlemi ve daha fazlasını kolayca yapabilmemizi sağlayan mini yazılımlardır. Akıllı telefon, tablet vb. cihazlarda çalışan Android, IOS vb. işletim sistemlerinde çalışan yazılımlara mobil uygulama diyoruz.

Native, Hybrid ve Webview olarak üç ayrı türde mobil app grubu bulunuyor.

Mobil Uygulama Hizmeti Kapsamında Neler Sunuyorum?

  • Cordova JS teknolojisi ile Native, Webview veya Hybrid uygulamalar geliştiriyorum.
  • AppGeyser sistemi ile Hybrid veya Webview uygulamalar hazırlıyorum.
  • Web sitenize özel Android uygulama hazırlıyorum.
  • Kitap, sözlük ve makale çalışmalarınızı mobil uygulamaya dönüştürüyorum.
  • Web siteleriniz için RSS destekli uygulama (app) geliştiriyorum.

Neden Beni Tercih Etmelisiniz?

Mobil app yapım ve hazırlamasında beni tercih etmeniz için en önemli neden güncel yazılım ve özgün veriler kullanmam diyebilirim. Piyasada tahmin edeceğiniz faiş fiyatlara değil, makul uygun fiyata basit yapılı mobil uygulamaya sahip olmanızı sağlıyorum.

Not: Uygulama hazırlarken 2 yöntemden birini kullanıyorum. Ya AppGeyser platformu üzerinden tasarlıyor ve geliştiriyorum ya da Cordova JS teknolojisi ise Visual Studio ile HTML, CSS, JS, Cordova vb. yazılım dillerini kullanarak kodluyorum. Android Studios vb. yazılımlar kullanmıyor, Java veya Objective-C vb. yazılımlar kullanmıyorum. Bu yazılım ve platform üzeri mobil uygulama talep ediyorsanız lütfen bu alanda hizmet veren meslektaşlarım ile irtibat kurunuz.

Mobil APP Fiyatları

Firma ve web siteniz için mutlaka bir uygulama yaptırmayı zaman zaman aklınızdan geçirmişsinizdir. Ancak bu sektörde talep edilen fiyatlar yüzünden çoğu kez geri adım atmışsınızdır. Genel olarak fiyatlardan bahsedecek olursak 2021 yılı için 7.000 TL’den başlıyor uygulama yaptırma fiyatları. 250.000 – 300.000 gibi fiyatlara kadar da çıkıyor. Tabi birçok geliştirici ve firma, uygulamalarının profesyonel olduğunu ifade ediyor.

Bu fiyatlara yapılan uygulamaları incelediğimizde haksız sayılmazlar. Yapılan iş ve harcanan zaman, emek göz önünde bulundurulduğunda bu fiyatların normal olduğunu görebilirsiniz. Ancak söz konusu olan bu fiyatların yüksek veya düşük olduğu değil. Söz konusu olan şu; bizim ihtiyacımız olan uygulamanın fiyatı ne?

Evet, bize gerekli olan mobil uygulamayı düşünelim. Bu fiyatlara yaptırmamıza değer mi? Bir tanıtım amacı güden uygulama için sizce 10.000 vermek doğru mu?

Ben, size ihtiyaç duyduğunuz mobil çözümü analiz ediyorum. Bu kapsamda gereken uygulama için maliyet çıkarıyor ve çözüm üretiyorum. Geliştirdiğim uygulamalar ise fahiş oranda değil. Basit işlevsellikler ile çalışan bir uygulama işinizi görecektir. Fakat şöyle bir durum da var. Uygulama geliştirmek kolay değil. Basit yapılı bir uygulama için bile emek ve zaman lazım. Özen gerekiyor. Bu yüzden de temel bir veri işlemi gören “Webview” özellikli uygulama için bile çok emek harcıyoruz. Bu sebeple bizi anlamalısınız. Emeğimiz ve harcadığımız zaman için bir oran talep ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlasını oku


No related posts found
Sohbeti Başlat
Görüşelim mi?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
https://mevluttapan.com/hizmet/mobil-uygulama-hizmeti