SEO & Pazarlama Hizmeti


Şubat 8, 2022
SEO, “Arama Motoru Optimizasyonu” sözcüklerinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. Pazarlama ise mevcut bir ürün veya hizmetin alıcılarıyla buluşturulması ve alımın gerçekleştirilmesi için yapılan çabayı ifade eder.

Search Engine Optimization” sözcüklerinin İngilizce kısaltması “SEO” şeklindedir.

Bir ürün veya hizmetin dijital ortamda, arama motorlarında ön planlara çıkarılması için artık SEO önemli bir hizmettir. Web site, blog vb. tüm ürünlerin ve bu platformlarda sergilenen ürün ve hizmetlerin arama motorlarında ilk sıralara çıkarılması, gerçek kullanıcısıyla buluşması için SEO yapılması gerekir.

SEO ve Dijital Pazarlamadan Maksadım Nedir?

Web site, blog veya e-Ticaret siteniz mi var? Bu platformlarınızda ürün veya içeriklerinizin çok daha fazla ziyaretçiye ulaşmasını mı istiyorsunuz? Bunun için ihtiyacınız olan SEO ve Dijital Pazarlamadır. SEO, web site ve içeriklerin arama motorlarına uygun hale getirilmesi ve organik sonuçlar elde etmesidir. Dijital pazarlama ise sektörde daha fazla kişiye reklam ve arama motoru pazarlaması ile ulaşılmasıdır.

Bu doğrultuda kişi, kurum ve firmalara SEO + Dijital Reklam hizmeti veriyorum. Mevcut web sitenizin SEO analizini yapıyor, temel stratejiler belirliyorum. Google başta olmak üzere birçok arama motoru ve platformda reklamınızı yapıyorum.

SEO ve Pazarlama Hizmeti Kapsamında Neler Sunuyorum?

  • WordPress web site, blog ve e-ticaret siteniz için temel SEO ayarları yapıyorum.
  • uCoz web siteniz için temel SEO ayarları yapıyorum.
  • Mevcut web siteniz, blog veya e-ticaret siteniz için SEO analizi yapıyor, özel stratejiler belirliyorum.
  • Web site veya ürün, hizmet için Google, Yandex, Rastgelelik vb. arama motorlarında reklam veriyorum.
  • Özgün içerik ve %100 SEO uyumlu site dizilimi, kategori dizilimi sağlıyorum.
  • Web site, Youtube içerikleri, ürün ve hizmetleriniz için kapsamlı SEO ve dijital pazarlama hizmet sunuyorum.

Neden Beni Tercih Etmelisiniz?

Tüm web site hizmetlerimde SEO dahil hizmet sunuyorum. Aylık özel SEO raporları sunuyorum. Sizin için arama motorlarındaki süreci takip ediyor, iyileştirmeleri yapıyorum. Özgün ve SEO uyumlu makaleler ile SEO çalışmalarınızı destekliyorum.

Yüksek maliyet gerektirmeden güçlü ve etkili reklam yayınları hazırlıyorum. Doğru hedef kitleye ulaşmanıza yardımcı oluyorum. Piyasanın çok altında hizmet ücretiyle çalışıyorum.

Klasik SEO ve Dijital Pazarlama çalışmalarına ilaveten Robots.txt dosyası düzenlemesi, arama motorlarına kayıt ve Google, Yandex haritalara ve işletmelere kayıt işlemlerini yapıyorum.

SEO ve Web Site Analizi Nasıl Yapılır? hakkında bilgi istiyorsanız bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlasını oku


No related posts found
Sohbeti Başlat
Görüşelim mi?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
https://mevluttapan.com/hizmet/seo-pazarlama-hizmeti