İlk Siparişe Özel %5 İndirim Kuponu
Açıklama

Firma sektörüyle alakalı SEO uyumlu, özgün makale paketidir. AI (Yapay Zeka) ile desteklenmiş, özelleştirilmiş makaleler kaleme alınmaktadır. Her bir makale 300 – 350 kelimeliktir. Makaleler toplu olarak mail yoluyla Word belgesinde iletilmektedir. Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde makale yazım hizmeti veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Makalelerde revize (düzeltim) hakkı var mı?

Evet, her makalede 1 defaya mahsus revize hakkı sunuyoruz. 2. revize talepleri ek ücrete tabidir.

Çalışmalarımız en üst profesyonellik ve kalitede sağlanmaya çalışılmaktadır. Kaliteli makale hizmetini benimsiyoruz. Bu yüzden hızlı makale anlayışıyla çalışmıyoruz. Sektör ve talep ettiğiniz makale türüne göre teslimat süresi değişmektedir. Net teslimat süresi için lütfen WhatsApp üzeri iletişime geçiniz.

Standart paket kapsamında sunulan makalede beğenmezseniz iptal edebilirsiniz. Hiç bir platformda yayınlamamak koşuluyla ücretsiz iptal edebilirsiniz. Ancak herhangi bir alanda yayınlamanız durumunda ücret talep edilir, ödeme olmaması durumunda ise bildirim yapılmadan telif davası açılmaktadır.

Kategori: SERVİSLER>AI Destekli Makale Servisi|BELGELER>Almanca Makaleler|BELGELER>İngilizce Makaleler|SERVİSLER>SEO Servisleri|BELGELER>Türkçe Makaleler

Taksit Seçenekleri
Scroll To Top
  • Menu
  • Kategoriler
Kapat
Home
0 Wishlist

Sepetiniz 0

Kapat
No products in the cart.

Sepetinde bir şeyler unuttun.

Tamamlanmayan siparişin var. Güncellenecek fiyatlardan etkilenmemek için şimdi siparişini tamamlamak ister misin?

Canlı Destek
Canlı Destek
Scan the code
SEO Uyumlu Özgün Makale ürünü için size özel fiyat: 60.00₺
Hemen almak ister misin?