Özel İndirim İlk alışverişe özel %15 indirim benden.

Tedarikçim olmak ister misiniz?
Sizin ürünlerinizi sizin yerinize web sitemde pazarlayabilirim. “Sponsor Ürün” konseptinden farklı olarak ücretsiz benim tedarikçim olabilirsiniz.

Tedarikçi Olma Koşulları ve Önemli Bilgiler

 1. Yasal geçerliliği olan, Vergi levhası bulunan firmaların tedarikçiliği kabul etmekteyim.
 2. Piyasa veya etiket fiyatının en az %5 indirimli fiyatlardan bana fiyatlandırma yapmalısınız. Ürününüze eklenecek son hal satış fiyatı ve komisyonu tarafımdan belirlenir. Size anlaşmalı olduğumuz alış fiyatından ödeme yaparım.
 3. Hiç bir üründe %100 satış garantisi vermiyorum. Ürününüz aylarca satılmayabileceği gibi, her gün de satılabilir.
 4. Ürün görsellerini, fiyat ve içerik bilgisini vermeniz durumunda işlem sağlayabilirim. Bölgede ürün resmi çekme gibi bir hizmetim bulunmuyor.
 5. Ürün siparişi sizlere Email formu olarak ulaşacaktır. Siparişler anlaştığımız teslimat süreci içinde kargoya verilmelidir. Ürünlerin hazırlanması, paketlenmesi ve kargoya verilmesi size aittir.
 6. Tarafımdan gönderilen sipariş pusulasının gönderi içerisine konulması zorunludur.
 7. Faturlandırma tarafınızdan doğrudan müşteriye veya bana yapılmalıdır. Anlaşmamız gereğine uygun fatura kesmeniz yasal sorumluluğunuz ve yükümlülüğünüzdür. Faturasız satış kesinlikle kabul etmiyorum.
 8. Gönderim yapacağınız ürün içerisinde promosyon ürün ekleyebilir, size ve firmanıza ait tanıtım logosu veya kartı bırakabilirsiniz.

Tedarikçi Nasıl Olurum?

 1. Firma bilgilerinizi yazar@mevluttapan.com adresime email olarak gönderebilir, doğrudan benimle WhatsApp üzeri iletişim kurabilirsiniz: +90 507 066 96 65

İstenen Belgeler

 1. Vergi Levhası,
 2. Firmanıza Ait Temel Bilgiler;
  • Firma Adı,
  • Adresi,
  • Telefon No,
  • Email Adresi,
  • Web Site (Varsa) vb.
Quick Navigation
×
×

Cart

Canlı Destek
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Buy for 250.00 more and get free shipping