Yorum Yaptığım Alanlar


Mart 13, 2022

Kişisel veya ticari maksatla bazı alanlarda yorumlar yapıyor, yaptırıyorum. Sizin de firmanıza veya hesaplarınıza, gönderilerinize olumlu – 5 yıldız yorum gerekiyorsa benimle iletişim kurabilirsiniz.

Google Maps (Harita) Yorum

Yerel rehber olarak düzenli aralıklarla mekan geziyor, görüşlerimi ve yorumlarımı paylaşıyorum.

Tripadvisor

Tripadvisor özellikle turizm ve tur alanında hizmet veren işletmeler için oldukça önemli. Transfer firması, otel veya acentelerin mutlaka olmasını tavsiye ettiğim bir ağ. Burada deneyimlerimi paylaşıyor ve yorumlarımı yayınlıyorum.

Facebook – Instagram

Sektörünüze uygun veya ürünlerinizle ilgili inceleme yapıp yorum yapıyorum. Siz de ürününüzü inceleyip, yorumlamamı istiyorsanız benimle iletişim kurabilirsiniz.

Özel – Kaliteli Web Siteler

Yeni bir e-ticaret sitesi, blog veya kurumsal web site açtığınızda yapmanız gerekenler vardır. Bunlardan birisi de kaliteli yorumlama ve backlink çalışmasıdır. Sizin için site otoritenizi yükseltecek kaliteli backlink ve yorum çalışması yapıyorum. Onlarca değeri yüksek web siteden trafik almanızı, sizi birçok alanda otoriter hale dönüştürmeyi amaçlıyorum. Facebook, Twitter, Youtube gibi onlarda sosyal medya ağında; Blogger, WordPress, Tumblr gibi onlarca blog platformunda; çeşitli forum, wiki sitesinde ve edu uzantılı web sitede sizi reklam ediyor, backlink almanızı sağlıyorum.

Turizm, tesisat, web tasarım, inşaat, nakliye vb. fark etmeden her sektöre uygun çözümler sunuyorum.

Hangi Dillerde Yorum ve Backlink Hizmeti Veriyorum?

Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde yorum yapıyorum.

Partnerlerim

Yalnız değilim. Çalışmalarımı GüvenliMedya1, HemenTasarım2, TempaReklam3 gibi alanında uzman ajanslarla birlikte yürütüyorum.

Bağlantılar

  1. Guvenlimedya.com
  2. Hementasarim.com
  3. Tempareklam.com

NOT: Yorumlarım 100 civarı platformda yayınlanabilmekte, paylaşılarak size kaliteli trafik sunabilmektedir.

Yorum Özellikleri

  • En fazla 120 kelimelik bir yorum yapıyorum.
  • Bir yorumda en fazla 2 anahtar kelime kullanıyorum.
  • Her bir yorum için en fazla 1 web site ve o sitenin en fazla 2 bağlantısını yayınlıyorum.
  • Yorumlarda görsel kullanılmasını istiyorsanız ek işlem söz konusudur. Standart yorum işleminde ayrıca bir görsel kullanmıyorum. (Instagram ve Pinterest hariç)
  • İsterseniz sizin verdiğiniz yorumları da yayınlayabiliyorum. Tabi ki bir takım düzenleme ve süzgeçten geçirmek zorundayım.

Sık Sorulan Sorular

Her türlü soruyu bana iletişim hattından sorabilirsiniz. Burada birkaç muhtemel soruyu cevaplandırmak istiyorum.

# Neden böyle bir işleme ihtiyaç duyuyoruz?

Çünkü blog, gönderi veya çalışmalarımızın otoritesini İnternette artırmamız gerekli. Google, Rastgelelik gibi arama motorlarında ön sıralarda yer almamız, kullanıcılara ulaşabilmemiz için bu önemli. Bu yüzden kaliteli alanlarda bizim hakkımızda değerli yorumlara ihtiyaç duyuyoruz. Özellikle Google Maps ve Tripadvisor gibi oluşumlarda bizimle ilgili yapılan yorumlar değerli. Kullanıcıların birçoğu yorumlara bakıyor ve ona göre tercihini yapıyor.

# Birim başı maliyet ne kadar?

Bu tamamen talep ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanacak yorum ve yayınlanacak platformlara bağlı. Bu yüzden en sağlıklısı doğrudan fiyat için benimle iletişim kurmanızdır. İletişim hattı veya Whatsapp üzeri yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlasını oku


No related posts found
Sohbeti Başlat
Görüşelim mi?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
https://mevluttapan.com/yorum-yaptigim-alanlar