Mevlüt Baki Tapan

E-Ticaret

e-Ticaret, günümüzün en çok tercih edilen, gelişen gelir kapılarından birisidir. Gerek fiziki, gerek dijital ürün veya hizmetlerin satışı üzerine kurgulanmış sistemdir. Kişi ve kurumlara “e-Ticaret” odağında hizmetler sunuyorum. Temel “e-Ticaret Danışmanlığı” konseptinde aşağıdaki hizmetleri sunuyorum.

  1. e-Ticaret Danışmanlığı: Sıfırdan e-Ticarete gireceklere, işini büyütmek isteyenlere e-ticaret danışmanlığı hizmeti veriyorum. İhtiyaç analizi, rakip analizi, ürün araştırması, reklam ve marka çalışmaları ile stratejilerinin belirlenmesi gibi konularda danışmanlık sunuyorum.
  2. e-Ticaret Sitesi ve Yazılımları: Bireysel veya ajans olarak çalışmalarını yürüttüğümüz e-Ticaret yazılım çalışmalarımızı sizlerin hizmetine sunuyorum. Sıfırdan size özel e-Ticaret sitesi hazırlıyor veya hazır e-Ticaret sistemimizi sizlere özel adapte ediyorum. Mevcut web siteniz için PRO – Lisanslı Eklenti ve Temalar sunuyorum.
  3. Ürün Ekleme-Yayınlama: Ürünlerinizi sizin için web site ve pazar yerlerine ekliyor, yayına hazır hale getiriyorum.
  4. e-Ticaret Pazar Yeri Çalışma ve Danışmanlığı: Sadece web site tarafında değil; Trendyol, N11, PTT AVM, Pazarama, Amazon gibi daha birçok pazar yeri ile aktif çalışmaktayım ve mağazalarınızı sizin için oluşturup gerekli düzenlemeleri yapıyorum.
  5. Entegrasyon: Çok sayıda pazar, e-Fatura, ürün-stok yönetimi vb. konusunda entegrasyon hizmetleri sunuyorum.

E-Ticarete dair ihtiyacınız olan daha birçok hizmeti sizlere sunuyorum. Detaylı bilgi için bir mesaj atmanız yeterlidir. +90 507 066 96 65

Canlı Destek
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?