Mevlüt Baki Tapan

Hakkımda

Ben, Mevlüt Baki Tapan. Kendi ajansımda bağımsız olarak web tasarım, e-ticaret danışmanlığı, SEO uzmanlığı, Reklam ajanslığı gibi hizmetler veriyorum. Aynı zamanda çeşitli dallarda geniş bir ürün yelpazesi ile e-Ticaret de yapıyorum. Buna ek olarak yapay dil geliştirme ile de yakından ilgiliyim. Ayrıca her türlü iş ortaklığı ve iş teklifine de açık olduğumu özellikle belirtmek isterim.

Mevlüt Tapan

Eğitim

Atatürk Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Almanya Fridrich Schiller Jena Üniversitesinde öğrenci değişim programıyla eğitimimi tamamladım. İngilizce, Almanca bilmekte ve işimde aktif kullanmaktayım. TBD ve ERVAK ile Üniversite ortaklığında yürütülen Bilişim odağında çeşitli eğitimlere katıldım. 

Google Genç Reklam Ajansı eğitimi ve sertifikası ile ADS reklam ajanslığına başladım. Web tasarım, girişimcilik, e-ticaret, SEO vb. çeşitli özel eğitimlerle kendimi geliştirdim. Bu kapsamda şuan işimi kurmuş bulunuyorum.

Neden Ben?

Bireysel olarak büyümeye, gelişmeye ve geliştirmeye önem veriyorum. Minik değerleri büyük değerlere dönüştürmeyi seviyorum. Bu hususta emeklerinize gözüm gibi bakıyorum. İşinizi büyütmeniz, dijitalleşmeniz için çaba sarf ediyorum.

Ben Kimim, Neler Yapıyorum?

1990 Erzurum doğumlu 2 çocuk babası Ben, Mevlüt Baki Tapan. Kocaeli’nin minik bir köşesinde mutlu yaşam mücadelesi veren, evden çalışmaya hayran bir iş adamıyım.  Alman Dili ve Edebiyatı mezunu, web tasarım – programlama ve e-ticarete ilgili bireylerden sadece birisiyim. 

Kendi işimin patronuyum. Web tasarım, SEO – Reklamcılık, Makale yazarlığı ve e-Ticaret üzerine çalışmalar yapıyorum. Ayrıca hobi malzemelerine ihtiyacı olan, çeşitli uğraşı olan kişilerin ihtiyacına yönelik ürün üretimi yaptığım bir de minik atölye sahibiyim. Bu atölye de çeşitli hobi  malzemeleri, dekoratif ürünler üretiyor ve pazarlıyorum.  Bilindik konseptin ötesinde kişisel web sitemde profesyonel işimle ticareti birleştirmeye karar verdim. Bu doğrultuda hem dijital hizmetlerimi, hem fiziki ürettiğim ürünlerimi bir arada sizlere sunuyorum. 

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarında aktif rol oynamaktayım. Ürettiğim fiziki veya dijital ürünler ve sunduğum hizmetler hakkında benimle 7/24 WhatsApp üzeri iletişim kurabilirsiniz.

Canlı Destek
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?