Özel İndirim İlk alışverişe özel %15 indirim benden.

İşte Ben, Mevlüt Baki Tapan

Ben, Mevlüt Baki Tapan. Kendi ajansımda bağımsız olarak web tasarım, e-ticaret danışmanlığı, SEO uzmanlığı, Reklam ajanslığı gibi hizmetler veriyorum. Aynı zamanda çeşitli dallarda geniş bir ürün yelpazesi ile e-Ticaret de yapıyorum. Buna ek olarak yapay dil geliştirme ile de yakından ilgiliyim. Ayrıca her türlü iş ortaklığı ve iş teklifine de açık olduğumu özellikle belirtmek isterim.

Eğitim

Atatürk Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Almanya Fridrich Schiller Jena Üniversitesinde öğrenci değişim programıyla eğitimimi tamamladım. İngilizce, Almanca bilmekte ve işimde aktif kullanmaktayım. TBD ve ERVAK ile Üniversite ortaklığında yürütülen Bilişim odağında çeşitli eğitimlere katıldım. 

Google Genç Reklam Ajansı eğitimi ve sertifikası ile ADS reklam ajanslığına başladım. Web tasarım, girişimcilik, e-ticaret, SEO vb. çeşitli özel eğitimlerle kendimi geliştirdim. Bu kapsamda şuan işimi kurmuş bulunuyorum.

Neden Ben?

Bireysel olarak büyümeye, gelişmeye ve geliştirmeye önem veriyorum. Minik değerleri büyük değerlere dönüştürmeyi seviyorum. Bu hususta emeklerinize gözüm gibi bakıyorum. İşinizi büyütmeniz, dijitalleşmeniz için çaba sarf ediyorum.

Ekibim ve İş Ortaklarım

Freelancer olarak çalışmalarımı yürütsem de ardımda koca bir ordu mahiyetinde iş ortaklarım var. Onlardan güç alıyorum. Sizlere onların gücünü yansıtarak işinizi büyütmenize yardımcı oluyorum.

Hemen Tasarım Black Blue

Hemen Tasarım Web Site Çözümleri

Malzeme Gross
Malzeme Gross Hobi Malzemeleri
Entegra
Entegra Pazar Yeri Entegrasyon
Monsterone
MonsterOne Tema ve Eklenti Dünyası

Sunduğum tüm hizmet ve gönderimini yaptığım ürünler sponsorludur. 

Quick Navigation
×
×

Cart

Canlı Destek
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Buy for 250.00 more and get free shipping