Mevlüt Baki Tapan

Gizlilik İlkeleri

Ben Kimim?

Ben, Mevluttapan.com çevrimiçi mağazası olarak www.mevluttapan.com” üzeri satış ve pazarlama hizmeti olarak ürün satışı, hizmet satışı yapan Freelancer’ım.

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Yorumlar

Ürün ve içeriklerimize verilen yorumlar gerçek editörler tarafından kontrol edilmekte ve uygun görülmesi durumunda yayınlanmaktadır. Yorumlarda verilen Email, Telefon vb. bilgiler kesinlikle üçüncü part kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

Görseller

Web sitemizde kullanılan ürün görselleri ürün üreticisi ve tedarikçi firmalarından temin edilmektedir. Diğer kullanılan görsellerin tümü ise Malzeme Gross telifi ve lisansı altındadır. İznimiz ve bilgimiz dışında kullanılması kesinlikle yasaktır.

Çerezler

Size daha iyi hizmet sunabilmek, web sitemizin daha kullanıcı dostu çalışması için tarayıcı çerezlerinizden faydalanıyoruz. Hiç bir suretle kişisel bilgi ve hesap verilerinizi kullanmıyor, paylaşmıyor ve sizin izniniz olmadan işlemiyoruz.

Canlı Destek
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?