Merhaba Dünya


Aralık 28, 2021

Uzun süreden beri bağımsız yürüttüğüm hizmetlerimi kendi adı altımda birleştirmeye ve merhaba dünya demeye karar verdim. Elbette ki Hemen TasarımRastgelelik gibi diğer oluşumlar ile faaliyetlerime devam edeceğim. Ancak farklı bir konsept ile bireysel olarak hizmet vermeyi de planlıyorum. Birey veya kurum/firmaların ihtiyaçlarını analiz edip, taleplerine uygun dijital çözümler sunmak istiyorum. Bu kapsamda gerekli olan e-ticaret, web site, SEO, reklamcılık, metin yazarlığı vb. birçok hizmeti tek pakette bir bütün olarak sunmayı amaçlıyorum.

Mevcut müşterilerime ek olarak yeni müşterilerime de çeşitli avantaj ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyorum. Firmalara dijital danışmanlık hizmeti vermeyi bireysel olarak sürdüreceğim. Siz de dijital markalaşma için bana merhaba diyebilirsiniz. Merhabalaşmamız dijital dönüşümünüzün başlangıcı, markalaşmanızın en önemli adımı olacaktır.

Benimle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için “Hakkımda” sayfamı incelemenizi tavsiye ederim. Tüm hizmet ve paketlerimi incelemeniz, benimle çalışma konusunda sizlere daha iyi fikir verecektir.

Merhaba Dünya, Bu metin neden kısa?

Evet, bu makale SEO uzmanlığı yapan birisi için oldukça kısa. SEO uyumlu makale ilkeleri için de uygun uzunlukta değil. Ancak SEO hususunda metin uzunluğundan çok daha önemli bir konu var. O da kullanıcı dostu olmasıdır. Gereksizce sözcükleri dizmenin, cümleleri uzatmanın bir anlamı var mı? Bence yok. Bu makalede ihtiyacınız olan tüm veriler kısa ve öz biçimde zaten size sunulmuştur. Israrla 300 kelimeyi geçmesi için zorlamanın bir anlamı yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazlasını oku


No related posts found
Sohbeti Başlat
Görüşelim mi?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
https://mevluttapan.com/merhaba-dunya